beta

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?

Go down 
AutorPoruka
FANTOM

Broj komentara : 62
Mjesto : sarajevo

KomentarNaslov komentara: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Tue Mar 18, 2008 9:03 pm

Ja lično volim najviše žanr triler/horor,nekako svega ima e sad najači je bio po meni The ring (KRUG) kad je tek izašao nekako nova tema.KOji je vaš film Question
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Dast

Broj komentara : 62
Mjesto : Rajvosa

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Tue Mar 18, 2008 9:06 pm

Najbolji film svih vremena je NARAVNO "KUM", remek dijelo do sada neprevazidjeno... Glumacku ekipu je suvisno komentarisati, a scenario i rezija je SAVRSENA!
A od novijih filmova mi se dopao American Gangster sa Denzelom...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://dast.members.epn.ba
iLLusion
Admin

Broj komentara : 72
Mjesto : ...all around u...

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Tue Mar 18, 2008 10:26 pm

Hmm, film koji me je oduševio? Sigurno je broj onih koji su me razočarali mnogo veći od onih koji su ostavili pozitivan dojam na mene, ali tu se ipak definitivno izdvaja Scarface sa Al Pacino-m u glavnoj ulozi...

Hardware_Freak

Broj komentara : 25

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Tue Mar 18, 2008 11:25 pm

Mozda Wrong Turn ili Hostel
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Winterfresh

Broj komentara : 71
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 12:17 am

Gospodar prstenova ! sva tri dijela ... ma nemaju konkurencije Laughing Cool
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Cyber God

Broj komentara : 6

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 1:27 am

Scarface : The World Is Yours Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
idana

Broj komentara : 3

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 2:14 am

naj film prljavi ples 1 love hmm Embarassed I love you i horor pale zubic vila (ili tak nesh e zove; uglavnom znam da ima veze sa zadnjim mlijecnim zubom i tako nes ma strasam film skroz) pale pale pale affraid
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
iverson

Broj komentara : 52

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 2:18 am

za mene su dva najjaca filma The fast and the furious i 2fast2furious!!

Potpono me razocarao tokio drift!!

u ove bolje bih smjestio jos scary movie 1 i 2 i naravno Rebound Basketball
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
VentoLin

Broj komentara : 22

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 2:19 am

Hmm.. Enemy At The Gates i Matrix trilogija
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
VentoLin

Broj komentara : 22

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 2:20 am

idana (citat):
horor pale zubic vila (ili tak nesh e zove; uglavnom znam da ima veze sa zadnjim mlijecnim zubom i tako nes ma strasam film skroz) pale pale pale affraid

da mozda nije Darkess Falls Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Antipaticna

Broj komentara : 27

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 5:12 pm

Hmmmm ima ih dosta, izmedju ostalog u "Potrazi za srecom", tezak film al dobar, Kum tu se nema sta reci, Al Pachino je glumac nad glumcima....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Hardware_Freak

Broj komentara : 25

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Wed Mar 19, 2008 6:20 pm

Hehe jest vala tokio drift je ziva propast
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   

Na vrh Go down

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?
Na vrh 
Stranica 1/1