Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Koju vrstu muzike slušate?

Go down 
+6
Dast
VentoLin
Hardware_Freak
iLLusion
Cyber God
FANTOM
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:55 pm

navedite svoju omiljenu mjuzu koju slušate


FANTOM: komentar modifikovan dana: Wed Mar 19, 2008 6:34 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Cyber God

Cyber God


Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:26 am

Metal,Gangsta rap,trance Very Happy
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:35 am

Fantom, ja bih te zamolio da ubuduće izbjegavaš pisanje velikim slovima...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:38 am

Hehe,fol moderator a nezna ni neka osnovna pravila na forumima lol!
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:33 am

Metaloid forevaaaaaa, jel tako Cyber God? Very Happy
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:44 am

Stari Rock, pokoji narodnjak, malo RNB-a, Housa,... Ma sve pomalo Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:15 pm

rap r&b i pokoju nasu zabavnu pjemsu
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:10 pm

Slusam sve sto valja, sto ima dobar text, a hopa cupa, moje tvoje gacice me no interesa, bljak bljak
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:13 pm

ja slusam hip-hop, house, naleti ponekad i neka rokerska da se moze poslusat
narodnjake mrzim, al ako nista iz njih mozes naucit pica Very Happy
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:16 pm

Mahhhhh alergicna sam na te pjesme, nigdje ne vidis da ona pjeva nego samo kako mashe guzom...bruka, sramota, jesam li rekla bljak? hmm mislim da jesam, sad kazem fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj hihi
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:23 pm

slazem se u potpunosti! Ovi novokomponovani pjevaci nemaju pojma sta pjevaju. NJima daju text, a oni i ne pogledaju sta pise. Jednostavno procitaju to, njihov tim to malo sredi i to je to, a to sto nemaju veze o pjevanju i sto su svi glupi, to je nebitno!
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:28 pm

Mahhhh toliko su bezze da ne vrijedi cak ni razglabati o njima hheeh, ja te sad pozdravljam, odoh na jednu kaficu a ako naleti onaj Dast reci mu da kad dodjem cu ga pregaziti i napraviti od njega palacinak, opet ja najstarija smlccccccccc SadSadSad
pozzzzzzzzzzz Smile
Na vrh Go down
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:18 pm

Ma pricajte vi ali Sinan Sakic Legenda,Aca Lukas Legenda.Ceca okupila na marakani 100.000 ljudi a vi pametujete nesto.Ma nidje veze.Jel na nekom rodjendanu slusate Eminema,ili na nekoj svadbo slusate Metal.
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:33 pm

Hardware_Freak (citat):
Hehe,fol moderator a nezna ni neka osnovna pravila na forumima lol!

pišem velikim slovima da bi ti znao pročitat pošto nisi u školi naučio mala štampana.
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:33 pm

Hardware_Freak (citat):
Ma pricajte vi ali Sinan Sakic Legenda,Aca Lukas Legenda.Ceca okupila na marakani 100.000 ljudi a vi pametujete nesto.Ma nidje veze.Jel na nekom rodjendanu slusate Eminema,ili na nekoj svadbo slusate Metal.

e vidis tu se slazemo aca king
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 7:28 pm

Ne kazem ja, na derneku svako slusa narodnjake, al to je cesce zato sto moras. Sve to stoji, al te pjesme i ti pjevaci ne vrijede ni pisljiva boba!
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 8:54 pm

Hardware_Freak (citat):
Ma pricajte vi ali Sinan Sakic Legenda,Aca Lukas Legenda.Ceca okupila na marakani 100.000 ljudi a vi pametujete nesto.Ma nidje veze.Jel na nekom rodjendanu slusate Eminema,ili na nekoj svadbo slusate Metal.

Dobro Aca je Aca, al daj ba , kad mi krene pjevati, kod tebe su moje gacice bla bla, uzela bih valjak kakav, presla preko nje par puta i jos se jednom vratila za svaki slucaj ako je prezivila. Indexi, Azra, stare grupe, to vrijedi a ovo pihhhh
A sad mali hoces se tuci jel ? Twisted Evil Smile
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:12 pm

Turbo-folk kao muzika nema nikakvu vrijednost, čak šta više, smatram da vrijeđa nečiju inteligenciju, u najblažem smislu. To što narodne mase baca u jedan vid extaze je sasvim druga stvar. Jbg, popije se malo, pa riječi i nisu toliko bitne... zar ne? Nek' je samo golotinje i alkohola i ojha... hop hop!!!

Meni je samo drago što sam ''odsječen'' od balkanske estrade i što na dernecima ne znam ponavljati glupavi text neke pjesme, samo da bih ''pjevao'' sa njima i da bi mi ''bilo'' dobro.


p.s.
U čemu je furka posuđivati, uzimati (krasti) muziku od recimo turskih, grčkih... pjevača i dodati svoj retardirani text koji nema neki smisao, već jednostavno ide dobro uz tu pjesmicu?
Šta oni misle, da nama treba neka vrsta prijevoda? Ccc
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:16 pm

iLLusion (citat):
Turbo-folk kao muzika nema nikakvu vrijednost, čak šta više, smatram da vrijeđa nečiju inteligenciju, u najblažem smislu. To što narodne mase baca u jedan vid extaze je sasvim druga stvar. Jbg, popije se malo, pa riječi i nisu toliko bitne... zar ne? Nek' je samo golotinje i alkohola i ojha... hop hop!!!

Meni je samo drago što sam ''odsječen'' od balkanske estrade i što na dernecima ne znam ponavljati glupavi text neke pjesme, samo da bih ''pjevao'' sa njima i da bi mi ''bilo'' dobro.


p.s.
U čemu je furka posuđivati, uzimati (krasti) muziku od recimo turskih, grčkih... pjevača i dodati svoj retardirani text koji nema neki smisao, već jednostavno ide dobro uz tu pjesmicu?
Šta oni misle, da nama treba neka vrsta prijevoda? Ccc

aj ba sta se foliras samnom si isao na sinan u ilijas a sad ovo ono hahahah salim se
ima smeca sto jest,jest
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:22 pm

iLLusion (citat):
Turbo-folk kao muzika nema nikakvu vrijednost, čak šta više, smatram da vrijeđa nečiju inteligenciju, u najblažem smislu. To što narodne mase baca u jedan vid extaze je sasvim druga stvar. Jbg, popije se malo, pa riječi i nisu toliko bitne... zar ne? Nek' je samo golotinje i alkohola i ojha... hop hop!!!

Meni je samo drago što sam ''odsječen'' od balkanske estrade i što na dernecima ne znam ponavljati glupavi text neke pjesme, samo da bih ''pjevao'' sa njima i da bi mi ''bilo'' dobro.


p.s.
U čemu je furka posuđivati, uzimati (krasti) muziku od recimo turskih, grčkih... pjevača i dodati svoj retardirani text koji nema neki smisao, već jednostavno ide dobro uz tu pjesmicu?
Šta oni misle, da nama treba neka vrsta prijevoda? Ccc

Potpisujem
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:23 pm

Ma nista ljudi bez Sake Polumente...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:35 pm

kao prvo iLLusion slazem se sa tobom ... a najbolja muzika je house sa DJ Tiestom na chelu a ima tu josh par ljudi sto deru ... moralles .. Guetta i mnogi drugi Wink
Na vrh Go down
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:42 am

Ne nisam bio na tim casovima,ucio sam kuci Arhitekturu procesora Twisted Evil
Na vrh Go down
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:03 am

turbo folk je shit...a ove seke stoje i jane sa sela sisle krave prodale i snimile cd a da ne pricam o onoj jeleni karleusi jeste je slusali uzivo niđe veze
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:10 am

ma dok je ljudi za mixetom i crnaca sa mikrofonom bice i dobre muzike.
kad pomru svi folkeri bice puno bolje Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Koju vrstu muzike slušate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koju vrstu muzike slušate?   Koju vrstu muzike slušate? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koju vrstu muzike slušate?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» U koju skolu idete / sta studirate ?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Music-
Idi na: