Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?

Go down 
+2
Dast
iLLusion
6 posters
AutorPoruka
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:43 am

copy / paste

LINK:
http://baklava.blogger.ba
-
-
-
-
-
-
-
Sada da kažem ono što ja mislim o svemu ovome.

Ovo će izgleda biti jedna od rijetkih peticija koju ja NEĆU potpisati. Zašto ?

E pa razloga je mnogo a sasvim sam siguran da nijedan nije zato što volim ovu pjevačicu i ovu vrstu muzike. Pošteno rečeno od Seke i ostalih Sekica diže mi se kosa na glavi ali to je ipak stvar ukusa a o ukusima ne vrijedi raspravljati.

Da se vratimo razlozima ne potpisivanja ove peticije.

Mail sa pozivom na potpisivanje i organizovanje peticije uglavnom mi šalju ljudi koju svaku Sekinu pjesmu znaju napamet i koji se onesvijeste svaki put kada im kraljica izda novi album a svrše u gaće kad gledaju njen spot .

Poziv na organizovanje i potpisivanje peticije uglavnom mi šalju ljudi čija djeca na kojekakvim talent show - ima pjevaju pjesme Dare Buba Mare i Sinana Sakića.

Potpiši, govore mi ljudi koji kada dođe vikend odvrnu Cecu do daske a onda polupijani jebu majku svim četnicima koji im pobiše familiju.

Trebalo bi joj zabraniti da pjeva kažu oni koji vikendom pune Aqvu, Bazene i Royale.

Ja Baklava pitam sada javno po čemu je to gora ta Seka od Selme Bajrami ili Sanele Sijerčić ?

Možda po tome što se ove zadnje dvije stalno pojavljuju u domaćim TV programima.

Ne vjerujem.

Po meni je to ista vrsta muzike samo što je razlika u nacionalnom predznaku a u tome Baklava i njegovi Baklavići neće učestvovati.

Protiv turbo folka se ne bori zabranama nego stalnim radom sa svojom djecom koju treba u kući naučiti da nije dobra ni Seka ni Ceca ali ni Selma ni Amela i drugi slični njima bez obzira kako se zovu i odakle dolaze.

Protiv turbo folka se bori kupovinom originalnih izdanja Erogenih zona i sličnih muzičara ( da ne spominjem moje omiljene ).

Protiv turbo folka se bori ne gledanjem omiljenih sapunica od 17 - 22 h kao ni gledanjem svih utakmica od petka do ponedeljka.

Protiv turbo folka se bori ne kupovinom VW vozila jer je VW skoro pa glavni njen sponzor. ( vidi sliku i hajde ako smijete napišite peticiju o bojkotu VW vozila )

Protiv turbo folka se bori ne gledanjem DM sat-a i Pinkova i njihovih Grandioznih izdanja.

Protiv turbo folka se bori ne downloadovanjem njihovih najnovijih pjesama.

Osjećajte se pozdravljenim i dajte svojoj djeci cenera ( ukoliko ne idete zajedno ) da mogu kupiti kartu za koncert Seke Aleksić jer je to puno lakše za vas nego da morate i tu noć provesti sa njima u razgovoru ili ne daj Bože u igri i omesti vas u gledanju omiljene safunjare, utakmice ili Grand parade.
-
-
-
-
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:43 am

Neka dolazi i pjeva ko god hoce, ko je voli nek' dodje, ko ne voli nek' ne gleda i ne slusa i rijesen problem...
I sam se jezim od Seke, ali eto, ima mnogo njih koji je vole...
Takodje ima mnogo ljudi koji mrze elektronsku muziku, metal, hard rock, ali to ne znaci da ih treba zabraniti...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:45 am

Kod nas je nemoguce zabraniti folk!!!
Prije ce sve ostalo bit zabranjeno nego to.
Na vrh Go down
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:32 am

Cekaj Illusion po cemu ti nije dobra Seka,Ceca i ostale.Govoris nesto bez konkretnih razloga.Mozemo se mi lagati i pametovati ali realnost je da kad Seka ode u Diskoteku u chikago da cijeli chikago bude obustavljen,kao sto je bilo i u Express Novinama.To se dogodilo 2005 ili 2006 neznam tacno.Realnost je kad Sinan Sakic bilo gdje ode da se to mjesto napuni do vrha.Realnost je da se za Daru Bubamaru otimaju po cijelom svijetu ko ce je prije ugostiti u svoju diskoteku.Realnost je da se Ceci placa 100.000 Eura samo za novu godinu,to jest jednu noc,Po tome se vidi koliko je ta muzika trazena.Ako vec idemo u temu sta je nezdravo za djecu.Pitam se jeli zdravo za djecu da idu na Futuru gdje se uz tehno muziku za 2 sata potrosi 59 Kila Heroina.Grupa erogene zone,napune Coloseum i to im je vrh lol!


Hardware_Freak: komentar modifikovan dana: Thu Mar 20, 2008 4:40 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:37 am

Barem Folk muzika nema tolikog utjecaja na zivot kao ostali zanrovi muzike.Barem bi ja prije volio da mi dijete slusa Folk nego neki hip hop i da oblaci pantole 500 brojeva vece,nebi da slusa rock i da se oblaci kao sotona,da mu je kosa duga do koljena lol!
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:28 pm

Samo ću copy izjavu 202, i pa ćeš onda možda razumjeti u čemu je belaj:
-
-
-
Radio 202 Sarajevo reagirao je na najavu koncerta Seke Aleksić u dvorani Mirza Delibašić, koje će se održati 19. travnja, tvrdeći kako se koncert treba održati na mjestima koja su namijenjena ovakvoj vrsti događaja.

Radio 202 u priopćenju piše kako građani Sarajeva dijele ovakvo mišljenje te smatraju nedopustivim da se „turbo-folk koncert srbijanske silikonske dive“ održi na mjestu kakvo je dvorana Mirza Delibašić u Centru Skenderija.

- S obzirom na ime koje dvorana nosi, ogavno je i zastrašujuće da promotorica kvazikulture, šunda, primitivizma i niskih strasti nastupa u istoj. Centar Skenderija je, na kraju krajeva, vlasništvo svih građana Sarajeva! Nećemo ulaziti u ukuse ljudi, ali Seka Aleksić i slični njoj nisu dobrodošli na mjestima koja su simboli sarajevske kulture i tradicije, stoji u priopćenju radija koje poziva građane da „ne dopuste da nas odvuku u još veći mrak“.
-
-
-
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:48 pm

i dino merlin dobije 120 000 € za novu godinu ( 2006 ) ( i 2 dana poslije toga ga sretnemo ja i iLLusion u SPORTU jede cevape i daje 100 € za desetku u pola sa vishe luka )
i da mi poslije ovoga jedna ceca bude velka u ochima ? mora da se salis !

a sto se tiche folk muzike, zestoki sam protivnik tome i slazem se 100 % sa deni-em, al samo jedan prijateljski savjet ... sto se covjek vishe zamara vishe se nervira i sebi steti samo.

Moj nacin borbe protiv ovakve muzike je totalno ignorisanje i nezainteresovanost za sve sto se dogadja na folk estradi i tim sranjima ( da izvinete )
i kad mi neko kaze da je izasao novi cd seke aleksich ili neke druge " zvijezde " samo se kulturno nasmijem u lice ne zanimajuci me sta ce ta osoba poslije mislit o meni !!!
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:52 pm

iLLusion zasto mi nisi sprzio sve sekine pjesme, vec samo neke, bas si bezobrazan!!!
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:59 pm

hahaha i meni zaboravio one 2 najnovije ... a reko mi je i karte nabavit al se ushutio Very Happy
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:00 pm

ne moze se on od karata odvojit!
drzi ih pod jastukom kad spava!
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:07 pm

Ma sve mi dirajte, ali Seku ne, jer je ona kraljica... queen
affraid
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:09 pm

iLLusion (citat):
Ma sve mi dirajte, ali Seku ne, jer je ona kraljica... queen
affraid



ahhaah nemoj od nas to trazit jedino za sta valja je da " se dira " Wink
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:54 pm

ma brate nek svako slusa sta hoce netreba nikom nameta svoju volju,nemožeš ti sad mjenjat "stare" lljude koji su navikli na to šta več slušaju,a ako seka dođe u zetru vidjeces da ce biti sve puno, to tako hoda.
Na vrh Go down
Sponsored content





O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?   O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
O shit! Seka u dvorani Mirza Delibašić!?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Music-
Idi na: