Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Trening / Teretana

Go down 
4 posters
AutorPoruka
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Trening / Teretana Empty
KomentarNaslov komentara: Trening / Teretana   Trening / Teretana Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:18 pm

Dali idete u teretanu i kolko cesto ako imate plan treninga navedite,i koje su vam omiljene vježbe osim bencha Very Happy
Na vrh Go down
Beslija




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-23

Trening / Teretana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Teretana   Trening / Teretana Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:49 pm

Idem vec 2 mjeseca.
Kombinovano sa trcanjem...

Isao sam od svoje petnaeste, pa sam prestao. Pa ponovo i sve tako.
Ovaj put planiram da idem najmanje 8 mjeseci....
Dosta sam se dotjerao u ova 2 mjeseca moram reci.

Program mi je 3+3 ... 3 dana trcanja, 3 dana teretana...
Od ta tri dana u teretani, rade se prsa, biceps, ramena i ponekad ledja.

Triceps i noge ne radim, jer sam nekad previse to radio, pa me jos drzi Very Happy
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Trening / Teretana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Teretana   Trening / Teretana Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:22 am

Ja sam nekada davno dizao (kao sto sam i rekao) u komadu od godine, pa sam prekinuo... Sada samo trcim i igram mali fudbal, ali sam i to poceo skoro- u zadnja dva mjeseca-, te nikako nisam u formi....
Trazim neki dobar program za teretanu (noge nikad nisam radio, niti cu, a isao bih 4 puta sedmicno), pa ako neko ovdje iznese svoje preporuke i programe, bilo bi lijepo i bio bih mu vjecno zahvalan...
Samo nesto konretno molim!
I hocu da pijem protein jedan mjesec, a drugi kreatin (nacuo sam da ne bi odmah valjalo krenuti po kreatinu), pa molim neko da mi kaze najbolju marku tih preparata, jer necu smece u sebe!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
kabuterimoon




Broj komentara : 1
Join date : 2009-11-18

Trening / Teretana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Teretana   Trening / Teretana Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 2:47 pm

Koristi li ko sustanon??
Na vrh Go down
Sponsored content





Trening / Teretana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Teretana   Trening / Teretana Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Trening / Teretana
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Adresar teretana
» Trening / Rekreacija
» Ishrana za efikasan trening

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Teretana&Fitnes-
Idi na: