Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Trening / Rekreacija

Go down 
+4
iverson
Dast
e_peac
Winterfresh
8 posters
AutorPoruka
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:25 pm

Bavil se ko kavim sportom. Kojim ?
Na vrh Go down
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:18 pm

bavio se rukometom pa prestao zbog povrede
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 7:45 pm

Ja sam ganjao loptu Very Happy Jedno vrijeme sam bio i u Zelji, ali... Fakultet, obaveze i jbg... Od prestanka treniranja sam dobio 20 kg i sada vise ne mogu i da hocu Very Happy A i godine mi pobjegose Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 7:48 pm

Ja sam kosarku trenirao jedno 5 godina (sa pauzama), al me za...ala povreda pa sam prestao.
Doduse i obaveze su puno vece kako sam poceo studirati.
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:07 pm

Ihhh ja se bavim fitnesom aerobikom, puno puno obaveza i opet imam vremena za to, sta vi onda tako mladi kukate, folovi golovi, ako sad nema te vremena necete nikad ni imati tetkice jedne. Kako ja fino sebe zatezem, valja se ova stara koka odrzati u formi hihiihihihhi
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:45 pm

Deni BTW kacemo na bike ushutio se otkako si forum otvorio Very Happy
sta ima iLLusion celebrity nemos doch do njeg ... odo probat preko red carpeta ... cheers
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:46 pm

Ccc, evo hoćemo odmah sad?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:48 pm

hoces ozbiljno ?

osjecam se ludo hajmo !!!
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:50 pm

Haj, evo samo da vidim kakvo je vrijeme vani, da vidim jeli ''izdrživo''...

A sad vezano za temu, što se tiče rekreacije, barem po meni, biciklo može igrati glavnu ulogu.
Tj., ako na biciklu provedete više od par sati dnevno, možete svoje tijelo dovesti u relativno dobru formu.
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:52 pm

ah jest joj jedva cekam jos par mjeseci da se ovo vrijeme poboljsa Smile pa lagano po cijeli dan na bajku Smile

a btw pored bicikla igram fudbal najmanje jednom sedmicno Smile a izgleda da cu u skorijoj buducnosti pocet trchat a mozda nesto i trenirat al vidicemo Smile
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:53 pm

jesil provjerio to vrijeme nije ti prozor na ilidji
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:54 pm

Ee, hajmo sutra ba... može? Taman u petak neću ić' na fax pa ćemo se onda vozat' čitavu noć ako treba...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:56 pm

ohoho cek sutra imam termin u petak imam fax tamo oko 5 pa do nekad Very Happy moze petak po danu ?
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:57 pm

Pa et, moglo bi...

p.s.
raja, sorry zbog spamma...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:00 pm

hahah jao admina spammera Very Happy cc moram komentare sad brisat XD scratch
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:03 pm

Hocu i ja, hocu i ja da se vozikam, povedite i meneeeeeee bounce
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:09 pm

uuuu bajk.... pucanje guma, kvarovi..kako uzbudljivo Very Happy

ajd kad se dogovorite zovite da vam ciko pokaze kako se vozi tongue
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:13 pm

Šta ima profesionalac?

Hmm, mogli bi napravit' jednu bajk akciju?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:37 pm

naravno ja sam uvjek za Smile a btw deni nasho sam jos 2cu sto bi vozili sa nama ... oni kofol pro onako XD misle da mogu sa nama Very Happy hahahahahaahaha Very Happy
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:45 pm

Et, taman da napravimo biciklijadu... Very Happy

Uhh, iskreno, nismo u nekoj velikoj formi trenutno, u odnosu na isti period prošle godine...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:09 am

ma nismo ni prosle godine u ovom periodu bili jaki al za par mjeseci jejejeej
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:43 am

Ljudi, pravim humanitarnu akciju, skupljam i ja pare za bike, pa ako ima dobrih dusa nek podare nesto, sevap vam je Laughing
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 4:58 pm

iverson (citat):
Ljudi, pravim humanitarnu akciju, skupljam i ja pare za bike, pa ako ima dobrih dusa nek podare nesto, sevap vam je Laughing

u srce si me gano donjeci ti ovi dana i poledaj pm vec jednom.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:27 am

Je nedavno poklonio svoje biciklo jer ga vise ne planiram voziti, eh, bijase novo, nisam ga provozao nekoliko puta... Trebao si prije traziti, dao bih ti ga bez problema... Shimano mjenjaci, 18-ka, ma san snova Very Happy
Al' ga vise neeema Sad
Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Sponsored content





Trening / Rekreacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trening / Rekreacija   Trening / Rekreacija Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Trening / Rekreacija
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Trening / Teretana
» Ishrana za efikasan trening

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sport :: Ostalo-
Idi na: