Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Suplementi

Go down 
2 posters
AutorPoruka
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:32 pm

Danas raja koristi razne suplemente da pripomognu trenig i olakšaju dali vi koritite neke ili ste koristili.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:39 pm

Nekada sam dizao godinu i po u komadu i onda sam to batalio i s' vremena na vrijeme isao onako pomalo...
Samo dobra ishrana i nista drugo mi tada nije padalo na pamet...
Ali sam sada odlucio ponovo da krenem, pa sam mislio prvi mjesec uzeti neki protein, pa onda se baciti na kreatin...
Sta Vi mislite gdje da kupim, sta da kupim i koliko je to muzike?!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:42 pm

Dast (citat):
Nekada sam dizao godinu i po u komadu i onda sam to batalio i s' vremena na vrijeme isao onako pomalo...
Samo dobra ishrana i nista drugo mi tada nije padalo na pamet...
Ali sam sada odlucio ponovo da krenem, pa sam mislio prvi mjesec uzeti neki protein, pa onda se baciti na kreatin...
Sta Vi mislite gdje da kupim, sta da kupim i koliko je to muzike?!



Danas imas puno radnji sa suplementima,u skenderij 2,na platou kod sexy shopa jednu,protein shop ferhadija,robot komerc grbavica.itd
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:44 pm

Pa znas li kakve marke tih proteina, ima mnogo smeca kod nas, te ne bih htio da tim shit-ovima shebem metabolizam...
Pijes ti stogod?
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:53 pm

Dast (citat):
Pa znas li kakve marke tih proteina, ima mnogo smeca kod nas, te ne bih htio da tim shit-ovima shebem metabolizam...
Pijes ti stogod?

ma znam dosta raje koja uzima e sad imas dosta dobrih firmi universal,dymatize,i ona nova firma isobolic imaju jake stvari.na tebi je da izaberes i normalno pare.A sto se mene tice jaran nabavio dvije kante calivita whey pro 100% čokolada ja se navadio isto čoko milk nije nesto al ja pio onako bez treninga Smile


FANTOM: komentar modifikovan dana: Tue Mar 18, 2008 8:56 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:00 pm

Tr4nX (citat):
Ja koristim spinat alien

mora onda da ides na takmičenje Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





Suplementi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Suplementi   Suplementi Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Suplementi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Teretana&Fitnes-
Idi na: