Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?

Go down 
+6
Cyber God
Winterfresh
Hardware_Freak
iLLusion
Dast
FANTOM
10 posters
AutorPoruka
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:03 pm

Ja lično volim najviše žanr triler/horor,nekako svega ima e sad najači je bio po meni The ring (KRUG) kad je tek izašao nekako nova tema.KOji je vaš film Question
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:06 pm

Najbolji film svih vremena je NARAVNO "KUM", remek dijelo do sada neprevazidjeno... Glumacku ekipu je suvisno komentarisati, a scenario i rezija je SAVRSENA!
A od novijih filmova mi se dopao American Gangster sa Denzelom...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:26 pm

Hmm, film koji me je oduševio? Sigurno je broj onih koji su me razočarali mnogo veći od onih koji su ostavili pozitivan dojam na mene, ali tu se ipak definitivno izdvaja Scarface sa Al Pacino-m u glavnoj ulozi...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:25 pm

Mozda Wrong Turn ili Hostel
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:17 am

Gospodar prstenova ! sva tri dijela ... ma nemaju konkurencije Laughing Cool
Na vrh Go down
Cyber God

Cyber God


Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-19

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:27 am

Scarface : The World Is Yours Very Happy
Na vrh Go down
idana

idana


Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-19
Age : 35

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:14 am

naj film prljavi ples 1 love hmm Embarassed I love you i horor pale zubic vila (ili tak nesh e zove; uglavnom znam da ima veze sa zadnjim mlijecnim zubom i tako nes ma strasam film skroz) pale pale pale affraid
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:18 am

za mene su dva najjaca filma The fast and the furious i 2fast2furious!!

Potpono me razocarao tokio drift!!

u ove bolje bih smjestio jos scary movie 1 i 2 i naravno Rebound Basketball
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:19 am

Hmm.. Enemy At The Gates i Matrix trilogija
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:20 am

idana (citat):
horor pale zubic vila (ili tak nesh e zove; uglavnom znam da ima veze sa zadnjim mlijecnim zubom i tako nes ma strasam film skroz) pale pale pale affraid

da mozda nije Darkess Falls Smile
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:12 pm

Hmmmm ima ih dosta, izmedju ostalog u "Potrazi za srecom", tezak film al dobar, Kum tu se nema sta reci, Al Pachino je glumac nad glumcima....
Na vrh Go down
Hardware_Freak




Broj komentara : 25
Join date : 2008-03-18

Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:20 pm

Hehe jest vala tokio drift je ziva propast
Na vrh Go down
Sponsored content





Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?   Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Koji mob imate :)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Film-
Idi na: