Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Potpisi ne rade

Go down 
+2
iLLusion
Banovan/ne postojim
6 posters
AutorPoruka
Banovan/ne postojim




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-18

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:14 pm

ne vide se hebeni potpisi Very Happy i da iskljucite duzinu naslova teme Very Happy
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:34 pm

Et riješen belaj oko naslova.
Što se tiče potpisa već su enabled...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Banovan/ne postojim




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-18

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:39 pm

iLLusion (citat):
Et riješen belaj oko naslova.
Što se tiče potpisa već su enabled...
a nisam vidio da je u profilu automatski nastimano da stavi ne za potpise, bolje bi bilo da automatski stoji da Very Happy ali eto. mene onako vise nema ovde. Srecno vam sa radom santa
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:14 am

Ja predlazem da iLLusion promjeni frizuru, ova ti bolan sada nikako ne stoji Very Happy
Salu na stranu, sve stima i izgleda svijetlo i veselo, samo da normalna raja navali, pa da diskutujemo Very Happy
Samo sto manje politike i vise zahebancije i sve ce biti u najboljem redu cheers
I da, meni opet ne radi potpis Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:12 pm

Dast (citat):
Ja predlazem da iLLusion promjeni frizuru, ova ti bolan sada nikako ne stoji Very Happy
Salu na stranu, sve stima i izgleda svijetlo i veselo, samo da normalna raja navali, pa da diskutujemo Very Happy
Samo sto manje politike i vise zahebancije i sve ce biti u najboljem redu cheers
I da, meni opet ne radi potpis Very Happy

Evo mene evo mene i zovem se Antipaticna, cim sam ja dosla odmah bolje napredujete, nista ne brinite, hem sto sam jako normalna hem mi srednje ime "Mala normala" stoga samo tako i daleko ce te dogurati. A ti Dast nemoj odmah da te ovo guranje na nesto bezobrazno asocira s obzirom da si sklon prljavim mislima heheh Razz
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:44 pm

eeee mogao bi napraviti neki link na kraju stranice da se mozes vratiti na home... da ne moram vazda gore-dole talibati sa misem... a?
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:38 pm

@VentoLin
Nije loš prijedlog. Haj vidjet' ću šta se može uraditi čim budem imao malo više vremena. Wink
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Beslija




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-23

Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:43 pm

Taj na Avatar-u isti Lilo... Onaj peder iz 7UP... Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Potpisi ne rade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potpisi ne rade   Potpisi ne rade Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Potpisi ne rade
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Vaši prijedlozi, Vaše kritike... :: Prijedlozi-
Idi na: