Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:41 am

Sta mislite uopste o GlobalNET-u i da li mislite da bi ovakav provajder uopste trebao da ima dozvolu od RAK-a? Da li je ovakav tip vodjenja jedne firme unaprijed osudjen na propast? Ili mozda imate neka druga, prijatna iskustva?
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:14 pm

Dast (citat):
Sta mislite uopste o GlobalNET-u i da li mislite da bi ovakav provajder uopste trebao da ima dozvolu od RAK-a? Da li je ovakav tip vodjenja jedne firme unaprijed osudjen na propast? Ili mozda imate neka druga, prijatna iskustva?
sa njim mozes samo otici sa zivaca affraid mijenjao bi ga ali nazalost nemam alternative
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 4:00 pm

e_peac (citat):
Dast (citat):
Sta mislite uopste o GlobalNET-u i da li mislite da bi ovakav provajder uopste trebao da ima dozvolu od RAK-a? Da li je ovakav tip vodjenja jedne firme unaprijed osudjen na propast? Ili mozda imate neka druga, prijatna iskustva?
sa njim mozes samo otici sa zivaca affraid mijenjao bi ga ali nazalost nemam alternative

i ja sam o tome razmišljao al jebg nemože ne poklapa se zona,stvarno ljudi loše rade
do juce nisu imali free zonu a i ova nije nesto.
Na vrh Go down
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 7:59 pm

imam jedno pitanje posto se bas i nerazumijem u ovo....
uveo sam kablovsku (na racunu pise BH Cabel net) a i sa njim se ponudio GlobalNET kao provajder za internet e mene interesuje mogu li ja mijenjati ovaj provider (negdje sam nacuo ako neki provajder podrzava tu kablovsku da moze)...npr logosoft ili europronet...samo bi da se ovog globalNET-a rijesim
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 8:50 pm

Naravno da možeš promijeniti svog ISP-a...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 9:01 pm

varas se kume nemože ja sam probo,vidi oni su podjelili grad tako da ako je bh cabl možeš samo globalnet,ako je elob eurpro,itd e sad imal neki posbeni iznimki za to neznam,uglavnom nemoze jer malo je komplikovano moro bi i promjeniti kablovsku tv(provajdera) a sto ce ti to,svi su oni losi svremena na vrijeme.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:22 pm

Ma to nije tacno FANTOM...
Mozes mijenjati, ja sam na HS-u i imam na raspolaganju 3-4 provajdera, pa i globalNeT...
Drug mi je na BHCableNet i naravno da moze uzeti Europronet ako zeli, to je stvar njegovog izbora...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Sponsored content





Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?   Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li je ovo najgori provajder u Sarajevu?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: ISP :: GlobalNET-
Idi na: