Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ajmo raja kazite kakav dobar??

Go down 
+2
Winterfresh
Dast
6 posters
AutorPoruka
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:30 pm

Sta se dobije kada nas anti-baby spasioc kondom pukne?
Kinder Suprise!!!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:42 pm

Trchi zeko kroz shumu ... kad lija tamo pushi travu ... zeko ce njoj bona lijo sta to radish pusti se tih droga ajmo trcati, zdrav zivot vamo tamo ... i jbga krene lija sa njim.......
Trche zeko i lija ... trche kad vuk ! vuk smrche bijelo Very Happy kad ce njemu zeko - bolan vuche sta to radish pusti se droga jebo te to ajmo trcat zdrav zivot vamo tamo. I nagovori nekako vuka i krenu njih troje ....
Trce oni trce kad medo.... medo lud puca se u vene XD joj zeko ce njemu medo bolan dragi medo sta to radish... pusti se droga ajmo trcat zdrav zivot jebga Very Happy

i medo ga gleda gleda i kaze ........................................ IDI SE U PM ... STA TREBA SVAKI PUT CIJELA SHUMA TRCAT KAD ZEKO UZME EXTAZY .................

lol!
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:50 pm

Patroliraju dva policajca sa psom po kvartu i nakon svakog kruga jedan podigne psu rep i pogleda te nastavi dalje.
Nakon par krugova kaze mu prvi:
- Šta gledaš svaki put psu pod rep vidis da na sramotiš?

- Pa gledam da me nije neko zajebo, Evo svako malo cujem ''Vidi psa s dva shupka!'' - veli mu drugi
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:48 am

Ide mala iskompleksirana glista ulicom


i kaze: "Sta je"
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:04 pm

@iverson
Odmah mi je sad FANTOM pred očima kad je pričao taj fazon... liku suze na oči, a mi blehnuli u njega ništa nam nije jasno...
lol! confused
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:59 pm

FANTOM je jedan komad budale!!!
Legenda je covjek svega mi!!!
Na vrh Go down
Beslija




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-23

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:46 pm

Gdje se nose satovi u Etiopiji?


































- Oko Struka!
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 3:52 pm

iverson (citat):
FANTOM je jedan komad budale!!!
Legenda je covjek svega mi!!!

e brate nisi niti nista manje lud ako nisi i vise,al si legenda
kako ono ti kažeš:priča meni rođak bio ja na moru uđem u vodu počnem plivat kad ajkula zamnom ja lijevo ona lijevo,ja desno ona desno ja uzmem pasjer i ubijem boga u njoj.
Na vrh Go down
Sponsored content





Ajmo raja kazite kakav dobar?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo raja kazite kakav dobar??   Ajmo raja kazite kakav dobar?? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ajmo raja kazite kakav dobar??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ne ustrucavajte se, kazite sta Vam smeta i tako nam pomozite da budemo bolji!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Fun :: Vicevi-
Idi na: