Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?

Go down 
5 posters
AutorPoruka
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:59 pm

Koliko vam je stalo do nekog regga izgleda, bez viška grama, vitke linije?

Da li ste ponosni vlasnik fino definiranih mišića, ili malo širim majicama prikrivate svoj šlauf oko stomaka?

Ili jednostavno trpate sve u usta, pritom ne pazeći na kalorije, prežderavajući se pritom k'o konj?

U zadnje vrijeme, jedva skopčam pantole, te je samo par njih postalo ''nosivo'', stoga sam se odlučio baciti u akciju i barem malo poraditi na tom problemu.

Na mojih 175cm imam oko 80 i nešt kila... dakle koji kilogram više nego što je potrebno...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:05 am

iLLusion (citat):

Ili jednostavno trpate sve u usta, pritom ne pazeći na kalorije, prežderavajući se pritom k'o konj?

OH DAAAAAAAAAAAAA cheers venera ce me u crno zavest Very Happy btw jutros sam za dorucak pojeo 12 krompira dodje preko kile pa ti vidi Very Happy

btw visok sam ko i ti Smile cm manje vishe a imam 70 kg i puno mi Very Happy nekako se osjecam tesko Very Happy kosti me bole ... ledja me bole ... koljena mi sjebana i tako Very Happy
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:33 am

Ja trpam sve u sebe i znam za obrok pojest kilu mesa i citav hljeb, ali mi je majka priroda podarila jaku kiselinu pa to sve nestane.
Ja za razliku od tebe pokusavam da se udebljam al mi nikako ne ide.
Ponosim se svojom definicijom misica!!! Smile
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:47 am

Ma jedem i ne biram ni vrijeme, ni mjesto, zato mi je linija u trenutnoj krizi Very Happy
Mada na 186 cm visine 92 kg izgleda normala, ali meni sve ode u stomak, jbg Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:14 pm

Pa i jest belaj to sa stomakom jbt, et' nas još malo pa ćemo izgledati k'o da smo u 3 mjesecu... Laughing

Uh, al' ovaj iverson ima dobre trbušne, za poželit! To kralju... Wink
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:57 pm

Hvala kume!
Mora i to neko, ne mogu svi imat slauf Very Happy
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:47 pm

iverson (citat):
Ja trpam sve u sebe i znam za obrok pojest kilu mesa i citav hljeb, ali mi je majka priroda podarila jaku kiselinu pa to sve nestane.
Ja za razliku od tebe pokusavam da se udebljam al mi nikako ne ide.
Ponosim se svojom definicijom misica!!! Smile

masa brate samo masa ti znas gdje to cujes najvise kad odes trenirat,sto si veči to si više glavni.
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:50 pm

iLLusion (citat):
Pa i jest belaj to sa stomakom jbt, et' nas još malo pa ćemo izgledati k'o da smo u 3 mjesecu... Laughing

Uh, al' ovaj iverson ima dobre trbušne, za poželit! To kralju... Wink

haj ba ne seri sta hos dobro izgledas,il hoces da budes iskompleksirana glista sa 52 kg. Laughing
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 8:21 pm

...koja uzima ampule testosterona da se razvali...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 1:42 pm

iLLusion (citat):
...koja uzima ampule testosterona da se razvali...

hahahaha tako nekako.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?   Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pazite li na svoju liniju ili se prežderavate?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Boys&Girls :: Only boys...-
Idi na: