Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Jel' bio belaj položit' vozački?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Jel' bio belaj položit' vozački? Empty
KomentarNaslov komentara: Jel' bio belaj položit' vozački?   Jel' bio belaj položit' vozački? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:04 am

Obično vam zamjeramo određenu dozu nesigurnosti, straha, prilikom vožnje sa vama, ali mene više interesuje kako vam je bilo tokom vozačkog?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Entalpija

Entalpija


Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-18
Age : 36

Jel' bio belaj položit' vozački? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jel' bio belaj položit' vozački?   Jel' bio belaj položit' vozački? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:19 am

Nije valjda da te je stah s mnom se voziti Very Happy:D pa zasto druze Denise Smile
Ma kakvi strah i nesigurnost..
Jesam se tresla ko prut al to je zato sto sam cijeli dan gladna, pokisla stajala na nekim minusima cekajuci da se smiluju i prozovu moje ime..
Nikakav strah, ali ja inace nisam TREMAS..
vishe me strah bilo mog instruktora (citaj manijaka-blago receno) dok sam imala instrukcije Shocked Suspect
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Jel' bio belaj položit' vozački? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jel' bio belaj položit' vozački?   Jel' bio belaj položit' vozački? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:29 am

nezir kralj cheers lol!
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Jel' bio belaj položit' vozački? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jel' bio belaj položit' vozački?   Jel' bio belaj položit' vozački? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:17 pm

Nije me bilo strah, vise me neka shega opalila, non stop se smijala, al brate dragi kad je pored mene sjeo jedan 200 kilas jedva da sam mogla od njega voziti kako treba, plus tako je mrmljao tiho i nerazumljivo pricao, da sam ga za svaku recenicu "Sad mrljj ce frrr te skrenuti lijevo brlj brrr" morala upitati "molim" i dok on ponovi ja bome profulam ulicu, heeh, al mi je rekao da vozim pravo momachki sta god to znacilo heheh. Uglavnom nemam nikad treme , ono sto mora bit ce ono sto ne mora nece, e sta cu se ja sad bezze tresti...ha ja
Na vrh Go down
Sponsored content





Jel' bio belaj položit' vozački? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jel' bio belaj položit' vozački?   Jel' bio belaj položit' vozački? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jel' bio belaj položit' vozački?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Boys&Girls :: Only girls...-
Idi na: