Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?

Go down 
+3
iverson
VentoLin
Winterfresh
7 posters
AutorPoruka
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:24 am

Ajmo da vidimo utiske. Na koji nacin najvishe volite da gubite vrijeme ? Smile
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:09 am

Najvise igram racing igre i to pretezno Live For Speed. To igram sad kad nemam volana jer sam ga polomio igrajuci GTR i F1 Challenge 99-02-mod07 Very Happy

- na drugom mjestu su FPS i tu izdvajam COD serijal

a medju omiljene igre jos izdvajam Fahrenheit, The Suffering i Beyond Good & Evil
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:13 am

ouuu beyond good and evil .... otkad nisam cuo za tu igru Smile davno prekucana vishe puta ... prilicno nepoznata igra bila al pravo dobra, ccc kad si ti mogo letit vozit camac i hodat po svijetu kud si htjeo Smile jos si mogo nest i van planete otic vako nest ne sjecam se Xtra igra pravo Smile
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:27 am

Need for speed underground2
To sam prekucao najmanje 10 puta.
NBA live 2007, soccer, NBA street vol.3...
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:37 am

@ Winterfresh

gdje nije xtra, slikas zivotinje, letis sa raketom, vozis camac, ubijas one neke mu(n)tante, al su mi najjace one neke svinje-krokodili, sta li su vec, sto prodaju one djelove na jezeru,i izvode neke jamaica fazone, ma luda igra skroz Very Happy


sve u svemu igru preporucujem onima koji je jos nisu igrali....
Na vrh Go down
e_peac

e_peac


Broj komentara : 11
Join date : 2008-03-19

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:10 am

iverson (citat):
Need for speed underground2...
najjaci need for speed ikad
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:06 pm

@ VentoLin

aa jja sam to pola pozaboravljo ... jbg davno se to igralo , prekucalo vishe puta al et ... fakat igra predobra za svoje godiste :)i sad bi je igro da nisam cd zijanio Sad
(btw ja sam je na playci igrao neznam imal za comp )
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:08 pm

Kako je vi fino nahvaliste, morat' ću je i ja nekak' nabavit'.
btw, koja je godina?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:13 pm

heh eo ti pa pogle za cas... btw igra 2003 god - Ubisoft -



Gamespot - Beyond good and evil
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:19 pm

Uuu, sad me je još više zaintrigirala...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:21 pm

jesi vidio Smile nije to dzaba ocjena 8.3 na gamespotu ... ti znas koje igre, tj kakve! na g-spotu dobijaju takve ocijene ... Wink
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:53 pm

Da, da... mogli bi mi nekad svratit' do Nere ba, više sam zaboravio kako lik izgleda... hehe
Da vidimo ima li šta novo u ponudi?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:13 pm

mogli bi vala Very Happy nero lav ^^
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:15 pm

Hehe, dođite, dođite...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:28 pm

iLLusion (citat):
Hehe, dođite, dođite...

joj odma ga zamislim ahhaahha joj ti kupovo bio driver 4 ... 100 puta isli Very Happy imal nema Very Happy al dodjite dodjite XD joj nero kralj
Na vrh Go down
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:45 pm

@iLLusion

hoces da uplodam Beyond Good & Evil? mada bih preporucio kakav update posto igra ima nekih cudnih bugova Smile neznam tacno sta je, al znam da sam morao koristiti cheatove-trainera da predjem neki dio.... hehe
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:52 pm

Imaš je? Niiice, ne moraš se žuriti oko UL, kad ti bude odg... Wink
thx drug, veoma sam ti zahvalan, a vjerujem i Winterfresh...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:55 pm

haj necu zuriti, pocinjem veceras lol!

pod uslovom da je ostalo nesto praznog prostora na serveru... Very Happy
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 7:04 pm

Eh, što si ti brz! Hvala još jednom što ti nije mrsko...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 4:06 am

@iLLusion

igra je uplodovana na nama dobro poznatu lokaciju Very Happy
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 3:46 pm

Najača igra i moja omiljena HITMAN sva 4 dijela,nije bitno koji je sve sam prekuco bar po 20 puta meni je hitman najbolji davno sam prekuco codname 47 i moro sam sve ostale volio bi da naprave bar jos 30 dijelova.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:24 am

Najjaca igra svih vremena je Mafia, jako sam volio Max Payne, a uvijek sam bio zaludjen strategijama...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 9:04 pm

Dast (citat):
Najjaca igra svih vremena je Mafia, jako sam volio Max Payne, a uvijek sam bio zaludjen strategijama...

jaka je mafia,kazu da ce izaci sada nova ako nije vec napravljena nisam u toku.
Na vrh Go down
Sponsored content





Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?   Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Omiljeni zanr ? Omiljena igra / igre / novije / starije ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Najbolje browser igre !
» Omiljena fudbalska ekipa ? domaca / strana

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Tehnologija :: Gaming-
Idi na: