Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 U koju skolu idete / sta studirate ?

Go down 
+3
Dast
iverson
Winterfresh
7 posters
AutorPoruka
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:41 am

Pozivaju se svi skolarci i studenti Very Happy svi su dobro dosli Wink

Ja studiram ekonomiju u sarajevu, prva godina !
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:24 am

Veterina-Sarajevo isto prva godina.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:45 am

Ekonomija III godina, jos malo pa IV Very Happy Ako Bog da...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:11 pm

Apsolvent, orijentalni jezici na Filozofskom Smile
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:11 pm

Uh, mashalla, mashalla vi to fino privodite sretnom kraju... stvarno svaka čast!

Nažalost, meni ova godina na vet. proleti tek tako i nestade bez traga... Embarassed Crying or Very sad
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:24 pm

iLLusion (citat):
Uh, mashalla, mashalla vi to fino privodite sretnom kraju... stvarno svaka čast!

Nažalost, meni ova godina na vet. proleti tek tako i nestade bez traga... Embarassed Crying or Very sad

Hajde ba, svakom je koja godina proletjela hhe bitno je da se gura ( Dast ne misli sad na zloceste stvari ) malo po malo mic po mic i eto ga. Ali nema ljepsih dana od studentskih dana Smile
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:29 pm

Studentski su dani nešto najbolje što se može desit'... što jest, jest!
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:58 pm

iLLusion (citat):
Studentski su dani nešto najbolje što se može desit'... što jest, jest!


hahah haj kad to kaze iLLusion onda to stvarno ima puni smisao .. coek " studira " godina prolazi on dan prije ispita otvori svesku i procita 2 puta study

i da mu ne bude fino ?

ps: respect man Wink
Na vrh Go down
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:11 pm

Winterfresh (citat):
iLLusion (citat):
Studentski su dani nešto najbolje što se može desit'... što jest, jest!


hahah haj kad to kaze iLLusion onda to stvarno ima puni smisao .. coek " studira " godina prolazi on dan prije ispita otvori svesku i procita 2 puta study

i da mu ne bude fino ?

ps: respect man Wink

Heheheh nek ba uziva covjek, bolje da i ikako otvori svesku nego nikakao, heheeh ja sam bome na prvoj drugoj godini samo izlazila i kahvenisala doduse i ucilo se al et moglo se i bolje tada. Al evo vidite stari se, ahhh gdje odose moje mladenacke studentske godine Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:15 pm

hajde ba, bar ti je dobro bilo Wink a i svi cemo mi ostarit na ovaj ili onaj nacin Wink !
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:54 pm

veterinarski fakultet prva godina
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 8:27 pm

Ma najbolji su srednjoskolski dani, bar sam tada bio najludji, nekako sam se od pocetka faksa pravo uozbiljio Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 12:15 am

Ma čovjek je mnogo rahatniji u srednjoj nego što je sad...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Beslija




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-23

U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:51 pm

Psihologija - II godina

A slazem se sa Dast-om...
Fakultet me ucinio ozbiljnijim mnogo....
Na vrh Go down
Sponsored content





U koju skolu idete / sta studirate ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U koju skolu idete / sta studirate ?   U koju skolu idete / sta studirate ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
U koju skolu idete / sta studirate ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Fax / School-
Idi na: