Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pecati ili biti upecan?

Go down 
AutorPoruka
Entalpija

Entalpija


Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-18
Age : 36

Pecati ili biti upecan? Empty
KomentarNaslov komentara: Pecati ili biti upecan?   Pecati ili biti upecan? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 1:34 am

Nedavno sam u jednom casopisu procitala da su muskarci rodjeni lovci i da zaista uzivaju u tome... znaci primjete plijen i ako je zele , uzivaju u lovu za njom... ako je dobije, osjecaju se i vise nego odlicno samopouzdanje na zavidnom nivou Very Happy .. nije im zanimljiv lak plijen. Tako je glasila ta teorija medjutim ono sto sam ja primjetila je skroz drugacije..danas djevojke love i momcima je super, jednostavno svejedno, lete na 'lak' plijen... i u cemu je sad fazon?!? Da li ce se momak potrudit jedino ako mu je STVARNO stalo do nje ili sta?

Da li volite da lovite ili biti ulovljeni? Da li je postojala neka djevojka ( ili mozda jos postoji ) koja je bila vasa zelja i ulovili ste je? Kad prestaje biti zanimljivo?
Pisite sve sta vam padne napamet .. Smile clown
Na vrh Go down
 
Pecati ili biti upecan?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Boys&Girls :: Only boys...-
Idi na: