Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Koje auto vozite?

Go down 
+4
iverson
Winterfresh
Dast
FANTOM
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 7:58 pm

Navedite model auta koje vozite:GOD;Performanse itd.


FANTOM: komentar modifikovan dana: Wed Mar 19, 2008 6:35 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:02 pm

Fiat Bravo, 1.2 16V, 82 konjine Laughing
99. godina i eto... Ima ABS, Servo, Elek. Podizace stakala, 4 vazdusna jastuka i ima volan, farove, vrata,... Laughing
Sve u svemu zadovoljan sam!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:19 pm

Golf 2 Shocked 88 god benzinac 85 konja Smile pocjepo bi te dust JAJAJAJAJAJ affraid
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:23 pm

Ma joj, golf je katastrofa od auta, imao sam prije ovoga dvojku 1.3, u odlicnom je stanju bila, ali... Svaki mjesec daj nesto love na popravke itd... Te sam je se rijesio, uzeo 3500 KM za 87. godiste... Prije godine dana tacno...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:29 pm

Pa dobro si Smile

ma golf 2ca smeche nego zajebo sam te za 3 ks hahahahaah Very Happy lol!
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:33 pm

Sta je to kod tebe, 1.8?
Da imas GTI onda bi pricali, ovako si bespomocan Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:37 pm

ahahah .... we can never know until we try!!! stoga shhhh Cool na papiru sam jachi pa ti pjevaj borbene hahahahahah lol!
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:42 pm

Nista, moracemo se naci da ti skinem taj osmijeh sa lica lol!
Opasno je kada se covjek nalazi u zabludi, jer se kasnije mnoogo razocara lol!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:43 pm

Dast (citat):
Fiat Bravo, 1.2 16V, 82 konjine Laughing
99. godina i eto... Ima ABS, Servo, Elek. Podizace stakala, 4 vazdusna jastuka i ima volan, farove, vrata,... Laughing
Sve u svemu zadovoljan sam!

kolko si platio fiata,i kolko troši po gradu
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:44 pm

Dast (citat):
Nista, moracemo se naci da ti skinem taj osmijeh sa lica lol!
Opasno je kada se covjek nalazi u zabludi, jer se kasnije mnoogo razocara lol!

pa ja Very Happy izadji iz zablude da se ne razocarash Very Happy zamisli te tuge ... golf 2ci ledja gledat lol!
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:48 pm

Ovaj motor sto ja imam, garantujem da nece po gradu 8 litara preci... Jaran mi ima isti auto, samo motor 1.6 16V, po gradu trosi oko 10...

1.2 16 V je po meni najbolji Fiat-ov motor i odusevljen sam njegovim karakteristikama...

A sto se tice cijene, izasao me oko 8000 KM!
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:49 pm

Seat Ibiza 2000.g
1.9 TDI 110KS
Alu felge (doduse serijske) 15
Abs, tcs, el. podizaci, maglenjaci...

Prilicno fina masina Twisted Evil
Na vrh Go down
Banovan/ne postojim




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-18

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:04 pm

Biciklo Centurion, aulminijsko, 27 brzina, dvije disk hidrolicne kocnice, prednji feder na namjestanje Very Happy i tako to Razz
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:08 pm

Tr4nX (citat):
Biciklo Centurion, aulminijsko, 27 brzina, dvije disk hidrolicne kocnice, prednji feder na namjestanje Very Happy i tako to Razz

Razmisljao sam da i sam pazarim takvu skalameriju, previse na moju psihu utice porast cijene goriva, pa da se rijesim ovih psihickih problema Very Happy
A i usput ne zagadjujem okolinu, ma ne moze bolje bit' Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:15 pm

Dast (citat):
Ovaj motor sto ja imam, garantujem da nece po gradu 8 litara preci... Jaran mi ima isti auto, samo motor 1.6 16V, po gradu trosi oko 10...

1.2 16 V je po meni najbolji Fiat-ov motor i odusevljen sam njegovim karakteristikama...

A sto se tice cijene, izasao me oko 8000 KM!

PA NE TROSI PUNO KAD SI GA UZO?
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:17 pm

Tr4nX (citat):
Biciklo Centurion, aulminijsko, 27 brzina, dvije disk hidrolicne kocnice, prednji feder na namjestanje Very Happy i tako to Razz


VRATIMO SE NA TEMU BEZ DA CIMAMO JEDNI DRUGE,ILI BRISEM OVAKVE POSTOVE.
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:21 pm

Uzeo sam ga prije godinu i po...
Ljudi su danas u velikoj zabludi kada je Fiat u pitanju (i ja sam bio)...
Dijelovi nista nisu skuplji od prosjeka (a u prosjek ubrajam WV, Ford, Opel,... Dakle Svabe uopsteno), ja nisam imao sa njim problema zadnjih 3-4 mjeseca...
A sto se tice potrosnje, ovaj 1.2 16 V je idealan motor za ovog Fiata, naravno za one ljude koji nemaju pretjerano velike ambicije kada su u pitanju gradske trke Very Happy
mada i on moze dobro da povuce...
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:20 pm

Glupu Daciu Logan, guza joj nista ne valja, ne mozes je parkirati u rikverc da je ubijes a mozda i ja ne znam voziti. Sad ce te vi odmah reci ahh zensko, kad je zensko bilo dobar vozac. E ja jesam, pravi schumaher, nisam kriva sto auto ne valja, ha ja....
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:47 pm

Stvarno je logan los!
preglednost mu je nula!
nije to do tebe ne sikiraj se!
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:07 pm

Antipaticna (citat):
Glupu Daciu Logan, guza joj nista ne valja, ne mozes je parkirati u rikverc da je ubijes a mozda i ja ne znam voziti. Sad ce te vi odmah reci ahh zensko, kad je zensko bilo dobar vozac. E ja jesam, pravi schumaher, nisam kriva sto auto ne valja, ha ja....

Kakav je to auto koji nov, sa PDV-om i registracijom kosta 15 000 km?!
Bolje da si kupila sta polovno, staro 3-4 godine, al' eto..
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:09 pm

Dast (citat):
Kakav je to auto koji nov, sa PDV-om i registracijom kosta 15 000 km?!
Jedan veoma glup auto, možda?
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:11 pm

To je kanta, ili mozda krsh, kojeg za par godina neces moci ni prodati...
Kupovina takvog auta je prije svega ekonomski neopravdana, jer ti za 15 000 mozes recimo kuoiti golva IV i za 3-4 godine ces izgubiti maksimalno hiljadu maraka, a na Dacia-i Logan ces izgubiti sve, jer ga neces moci nikom prodati Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Antipaticna




Broj komentara : 27
Join date : 2008-03-19

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:17 pm

hahahaahahahahaha sto me tjese, hahaahahah sta ste se okomili na moj glupo auto , jel vozi? vozi. Jel ga ja vozim ? vozim, jesam ga ja kupila? nisam zato mi je i drag, hahahaahaha
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:17 pm

Dast (citat):
To je kanta, ili mozda krsh, kojeg za par godina neces moci ni prodati...
Kupovina takvog auta je prije svega ekonomski neopravdana, jer ti za 15 000 mozes recimo kuoiti golva IV i za 3-4 godine ces izgubiti maksimalno hiljadu maraka, a na Dacia-i Logan ces izgubiti sve, jer ga neces moci nikom prodati Very Happy

to za daciu ima svoje ali na golfovima i passatima se mos zajebat ko velki :/ najvishe se kradu Shocked
Na vrh Go down
Dast

Dast


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Age : 38
Mjesto : Rajvosa

Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:19 pm

Pa to stoji, dao sam GOlfa samo za primjer... Ti kupi Fiata Stilo, koji je po svim karakteristikama bolji od golfa i miran si Very Happy
Na vrh Go down
http://dast.members.epn.ba
Sponsored content





Koje auto vozite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koje auto vozite?   Koje auto vozite? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koje auto vozite?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Slike koje ce nam uljepsati dan?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Auto / Moto-
Idi na: