Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


beta
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?

Go down 
+3
Winterfresh
VentoLin
iLLusion
7 posters
AutorPoruka
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:43 pm

Uuu, bilo je dosta ''repriza'' u mom slučaju...
Obično nakon par godina, a nekad i mjeseci, poželim ponovno vidjeti određeni film koji je ostavio dojam na mene.

Batman, prvi, pravi, jedini, tj. idol mog djetinstva zauzima prvo mjesto po repriziranju, e sad tačan broj ću morati slagati, ali otprilike on iznosi oko 8-9 puta... :S
Moglo bi se tu izdvojiti još koji filmski dragulj, al' da ne ispadne da sam teški filmofil (!?), da vidimo malo vas.

Koji ste Vi film morali gledati iznova, iznova i iznova...
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
VentoLin

VentoLin


Broj komentara : 22
Join date : 2008-03-19
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:50 pm

The Hunt For Red October, The Family Man i Back To The Future trilogiju....

to je ono sto sam najvise puta gledao, mada toga ima hejbet Smile
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:59 pm

neznam sto ovo postujem kad vec znas za ovo XD ...
TLOTR trilogija pregledana over and over again ... otprilike po 30 puta svaki dio plus minus 2

uglavnom na kraju dodje oko 100 Wink ( da frik sam )
Na vrh Go down
iverson

iverson


Broj komentara : 52
Join date : 2008-03-18
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:15 am

2fast2furious!!!
vjerovali ili ne pregledao sam ga blizu 120 puta!
ko hoce nek vjeruje!
lud sam za tim filmom! mogu ga gledati svaki dan i nikad mi nije dosadan!
Na vrh Go down
Cyber God

Cyber God


Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-19

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:08 pm

Nemojte mislit da sam lud ali Scarface gledam svaku noc poslije Nikite na novoj tv.
Na vrh Go down
iLLusion
Admin
iLLusion


Broj komentara : 72
Join date : 2008-03-16
Mjesto : ...all around u...

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:09 pm

@Cyber God
Tol'ka ložiona, ha? A i jest dobar...
Say hello to my little friend!
Na vrh Go down
https://sarajevo-y.bosnianforum.com
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:51 pm

lijepo je cut da ima i gorih od mene ahihihihihiihi
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 7:08 pm

pred sam početak rata ostala nam kastea predatora 2,videoteka se zatvorila,4 godine rata
svaki put kad uklljuče struju gledo sam taj film,e sad zamisli kolko sam ga puta gledo a bila jedina kaseta u kuči .
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 2:07 am

struju ukljucivali 2 put godisnje

ispadne 8 haha
Na vrh Go down
FANTOM

FANTOM


Broj komentara : 62
Join date : 2008-03-18
Mjesto : sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:57 pm

Winterfresh (citat):
struju ukljucivali 2 put godisnje

ispadne 8 haha

možda tako pričas jer nisi bio u ratu a mi smo imali "povlastice" da struju ukljuce pa recimo svako dva dana u nekim od termina na recimo 2 sata.pa se to iskoristi
Na vrh Go down
Winterfresh

Winterfresh


Broj komentara : 71
Join date : 2008-03-18
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 12:25 am

bio sam jarane u ratu a mi sto smo struje na alipasinu imali jeste od generatora sto su se ljudi utalili pa napravili na krovu
Na vrh Go down
Beslija




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-23

Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:47 pm

Filmovi u kojima glumi Pacino su pregledani najmanje po 3 puta.... ostalo je na random.
Na vrh Go down
Sponsored content





Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?   Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koliko ste puta najviše gledali isti film i koji?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Najbolji film koji ste gledali? Novi/Stari?
» Koji mob imate :)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Lifestyle :: Film-
Idi na: